Relacje filmowe

Odra taxi

Podsumowanie Opolagra 2016

W dniach 10-12 czerwca 2016 po raz XIII-ty odbyła się największa regionalna wystawa rolnicza w Polsce – Opolagra. Przez trzy dni 48 000 osób zwiedziło stoiska 457 wystawców, przy czym niedziela przeszła najśmielsze oczekiwania organizatora, kiedy to pojawiło się 26 000 zwiedzających.

Opolagra to uczta dla profesjonalistów branży rolniczej. Ilość pokazów jakie miały miejsce podczas Opolagry w czasie trzech dni była rekordowa. Wszystkie pokazy i konkursy odbyły się na pasie startowym i objęły powierzchnię 20 000 metrów kwadratowych... czytaj więcej

 

 

 Absolutnym „strzałem w dziesiątkę” był komis maszyn używanych, zorganizowany po raz pierwszy w Polsce podczas wystawy rolniczej, który cieszył się ogromny zainteresowaniem. Zwiedzający mogli wybierać wśród 58 maszyn.

Z kolei wystawa zwierząt była w tym roku bogatsza o bydło mięsne. Na wybiegu zaprezentowało się 100 sztuk bydła mlecznego. Odbył się malowniczy konkurs młodych hodowców. Podczas wyceny prym wiodły zwierzęta z OHZ Głogówek sp. z o.o., które zdobyły czempionat i wiceczempionat.