Relacje filmowe

Odra taxi

XV Opolskie Targi Ślubne

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Warto zadbać o to, aby tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik. W tym celu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu zorganizowane zostały XV Opolskie Targi Ślubne.
Opolskie Targi Ślubne odbyły się już po raz XV. Zgromadziły one blisko 100 wystawców z różnych branż: od salonów sukien ślubnych, po sale weselne, zespoły muzyczne, a także animatorów, fotografów i jubilerów. Tego dnia Centrum Wystawienniczo-Kongresowe pękało w szwach – i to dosłownie, czego dowodem był przepełniony parking oraz tłum zakochanych w sobie par z całego regionu.
Targi Ślubne to doskonała okazja, aby w jednym miejscu móc zapoznać się z ofertą wielu różnorodnych firm. Tego dnia przyszli Państwo Młodzi mogą zaplanować całą uroczystość ślubu i wesela. Począwszy od sukni ślubnej, garnituru, po wynajem samochodu, a także dekorację kościoła.
Na miejscu czekały także liczne atrakcje przygotowane dla przyszłych małżonków, m.in. pokazy mody ślubnej oraz konkursy z wieloma nagrodami.