Relacje filmowe

Odra taxi

47. Opolskie Targi Budownictwa "Mój dom"

Za nami już 47. Opolskie Targi Budownictwa "Mój dom", które jak co roku, przyciągnęły duże ogrono mieszkańców Opolszczyzny. 

   Wiosenna edycja 47. Targów Budownictwa „Mój dom”, które odbyły się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu, to największa tego typu impreza na Opolszczyźnie. Swoje oferty zaprezentowało blisko 100 Wystawców, a przez 3 dni targowe wystawę odwiedziło spore grono mieszkańców regionu.

   Doskonała, słoneczna pogoda i niedziela wolna od handlu - były świetną okazją do wzięcia udziału w Opolskich Targach, aby spotkać się z firmami, które na Opolskim rynku z powodzeniem funkcjonują już od wielu lat. Na blisko 6 tys. mkw. pod dachem CWK Opole i dodatkowo tuż przed głównym wejściem, swoje oferty zaprezentowali producenci materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska producentów mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Osoby poszukujące swojego własnego „m”, mieli okazję spotkać się z deweleporami, a także pracowniami projektowymi oraz pracowniami architektury krajobrazu. Była to dobra okazja dla przyszłych inwestorów, aby uzyskać odpowiedzi na dręczące ich pytania oraz uzyskać ciekawe rabaty i zniżki.

   Targi budownictwa "Mój Dom" to jedyne miejsce na opolszczyźnie, gdzie można kompleksowo, od A do Z zaprojektować, wybudować i urządzić dom.